top of page

-   ПРО ФЕРМУ  -

ІСТОРІЯ НАШОЇ ФЕРМИ

   Зелена Ферма Органікс була заснована у 2009 році  у одному із найбільш екологічно чистих регіонів України, на Вінничіні, поряд із старовиним та відомим містом Немирів.  Зелена Ферма згуртувала навколо себе яскравих людей із різних сфер заради загальної мети – використовувати силу природи на благо людей та вирощувати продукцію, що нагадає нам смак дитинства.   Для того щоб створити найкращу в Україні ферму, команда інтенсивно вивчала основи сучасного сільського господарства, переймала досвід колег із Європи та Америки, відвідала найкращі ферми та сади світу від Нової Зеландії до Сполучених Штатів, співпрацює із кращими світовими спеціалістами.

ЗЕЛЕНА ФЕРМА СЬОГОДНІ

   Вже сьогодні, продукція Зеленої Ферми завоювала серця великої кількості шанувальників здорового харчування, активного способу життя та вишуканих гурманів. Секрет успіху Ферми є тривіально простим – головне любити свою справу, тому що без захопленості важко досягнути успіху. Як казав Джефф Безос " Ти не обираєш захопленість, захопленість обирає тебе!"

ЗЕЛЕНА ФЕРМА ЗАВТРА

   Результат, що перевищив очікування став найкращою нагородою за роки кропіткої роботи команди Зеленої Ферми Органікс. І саме головне, ми не зупиняємось на досягненому та розширюємось, адже сьогодні попит на нашу продукцію перевищує наші можливості постачання. Ми дуже вдячні нашим шанувальникам та продовжуємо працювати ще з більшим натхненням.

НАШЕ БАЧЕННЯ

   Якість та природність вирощеної нами продукції мають перевершувати найбільш високі очікування наших клієнтів. Піклуючись про вас, Зелена Ферма Органікс вирощує найкраще.

НАШ ПІДХІД

   Зелена Ферма цілеспрямовано слідує принципам сталого розвитку. Ми вкладаємо сенс у все, що ми робимо. Використання передових технологій дозволяє вирощувати продукцію з високими якісними характеристиками.

НАША ФІЛОСОФІЯ

   Зелена Ферма Органікс це команда натхненних однодумців, яких пов’язує загальна ціль та філософія життя, це віра в те, що сучасне та естетичне сільське господарство це майбутнє добробуту нашої країни.

НАША МІСІЯ

   Подарувати Вам та собі смак із дитинства, смак справжності!

bottom of page